Witam !
Witam na moim nowym blogu . Wcześniej miałam już parę blogów , lecz nie cieszyły się zbyt dużym powodzeniem . Ten blog jest o grze The Sims 3 . Jest dużo osób lubiących tą grę , więc myślę że wiele osób polubi tego bloga i będą chętnie go odwiedzały . Ponieważ będą tu rozmowy o grze . Użytkownicy będą mogli pokazywać screeny z gry z parcelami , simami itd ... Pozdrawiam . Emcia :P
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz